Penzion Jindřichův Hradec U Tkadlen
Penzion U Tkadlen ubytování Jindřichův Hradec Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -7 °C
Vítr: 10 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion U Tkadlen / Jindřichův Hradec

Pension U Tkadlen a restaurace se nacházejí ve středověkých koželužských domech v romantickém prostředí podhradí jindřichohradeckého zámku na břehu řeky Nežárky. Hrad a zámek Jindřichův Hradec je národní kulturní památkou a patří k nejrozsáhlejším památkovým komplexům v České republice.

Ubytování v Jindřichově Hradci
Pension u Tkadlen poskytuje ubytování v 1 až 4 lůžkových pokojích celkem pro 61 hostů. Součástí nabídky je i mezinárodně rozšířený systém ubytování Youth Hosteling.

V penzionu je celkem 9 pokojů. Z toho jsou 2 pokoje čtyřlůžkové, 1 třílůžkový a 6 dvoulůžkových. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V hostelové části je celkem 23 lůžek a sociální zařízení je společné. Možnost přistýlky. TV za příplatek, pes / kočka za příplatek (50 Kč / noc).

Jindřichův Hradec Pension U Tkadlen restaurace - hostiny 
V areálu pensionu, v krásném prostředí pod zámkem v Jindřichově Hradci, můžete využít služeb restaurace s kapacitou cca 100 míst. Součástí areálu je také atrium u řeky s grily, které je vhodné pro párty, koncerty, ale i svatby a podobné události (k dispozici 150 - 200 míst). Klidné zahradní posezení s možností grilování či rožnění selat apod.

Pension U Tkadlen v Jindřichově Hradci služby
V ceně je zahrnuta snídaně, lze si rezervovat pobyt bez snídaně, pak se odečte 50 Kč tj. cena za snídani. Hosté Pensionu u Tkadlen v Jindřichově Hradci mohou zdarma využívat parkoviště v uzavřeném areálu. Pro rekreaci a sportovní vyžití je zde pro Vás půjčovna kol a lodiček na řece Nežárce. Pension poskytuje prohlídku světově proslulých gobelínových dílen. Pro studenty vysokých škol nabídka celoročního ubytování. Je zde také sídlo ROTARY CLUBU Jindřichův Hradec.

Pension u Tkadlen v Jindřichově Hradci to je jedinečné místo pro školení, kurzy či svatební a jiné hostiny s nabídkou ubytování.

Dovolená v jižních Čechách Pension U Tkadlen Jindřichův Hradec a okolí
Krom krás a památek Jindřichova Hradce, náměstí, zámku a městského parku je zde možnost výletů do okolí - Jindřichohradecká úzkokolejka, zámek Červená Lhota, Třeboň, Telč, přírodní park Česká Kanada. Okolím vede řada turistických tras a cyklostezek. K penzionu je možno dojít pěšky, na kole či autem. Od nádraží je Pension u Tkadlen vzdálen přibližně 20 - 25 min. pěšky.
Penzion Jindřichův Hradec U Tkadlen - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Jindřichův Hradec U Tkadlen - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Jindřichův Hradec U Tkadlen - disponuje restauracíPenzion Jindřichův Hradec U Tkadlen -  je k dispozici připojení na internetPenzion Jindřichův Hradec U Tkadlen -  je k dispozici letní terasaPenzion Jindřichův Hradec U Tkadlen - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Jindřichův Hradec U Tkadlen - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou